„NANOGO DETAILING LTD“ yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi chemijos įmonė, kurios tikslas - didmeninė ir mažmeninė prekyba visų rūšių produktais, grindžiamais nanotechnologinėmis naujovėmis, skirtomis lengvinti gyvenimo buitį, tausojant aplinką. Mes turime platų inovatyvių produktų, specialiai sukurtų patenkinti klientų poreikius, katalogą.

Mes dirbame laikydamiesi aukščiausių kokybės standartų, siekdami užtikrinti, kad siūlome geriausius produktus rinkoje. Mes turime geriausių chemijos ir mokslo inžinierių komandą ES, kurie nuolat gerina mūsų gaminių kokybę ir teikia realius sprendimus, kurie palieka mūsų vartotojus patenkintais. Kurdami produktus, revoliucionuojančius JK chemijos pramonėje, naudojame tik geriausias medžiagas ir gamybos įrangą.

Mes išsiskiriame kaip viena pirmųjų JK kompanijų, pardavusių šiuos nuostabius produktus. Mūsų tyrimai leido mums sukurti novatoriškus sprendimus ir produktus su plačiu pritaikymo spektru ir rezultatais, kurie išsiskiria iš mūsų konkurentų. Mes dirbame siekdami revoliucijos chemijos pramonės rinkoje ir toliau plėtodami visus nanotechnologijų privalumus valymo, skalbimo, impregnavimo ir keraminės dangos srityje.

nanogo nanotechnology

Mes žinome, kaip svarbu rūpintis savo planeta, taip pat kokią didelę riziką sukelia gamybos procesai chemijos pramonėje, todėl išsikėlėme sau uždavinį sukurti veikiančią produktą, kuris neturi įtakos aplinkos poveikiui.

Visi mūsų produktai yra pagaminti ekologiškai, be agresyvių cheminių medžiagų, teršalų, tokių kaip chloras ar rūgštys, kurie gali paveikti mūsų aplinką ar pažeisti ozono sluoksnį. Mes naudojame tik tas medžiagas ir gamybos procesus, kurie atitinka norminius standartus. Aplinkos apsauga yra darbas visu etatu, todėl turime tapti tvirtu aplinkos apsaugos šalininku, pritaikydami gamybos procesus tam, kad suderintume savo darbą su noru rūpintis ekosistema.

 

„NANOGO“ - PRODUKTAI VALYMUI, IMPREGNAVIMUI IR KERAMINĖS DANGOS SKIRTOS NAMAMS, VIEŠOSIOMS ĮSTAIGOMS, PRAMONEI, AUTOMOBILIZMUI.

Mes esame įsipareigoję gaminti geriausius valymo ir paviršių apsaugos produktus. Dėka sunkaus darbo ir patirties, įgytos per kelerius plėtros ir mokslinių tyrimų metus, mes galėjome sukurti naujovišką formulę, pagrįstą aukščiausiu cheminių junginių kiekiu, teikiančią efektyviausius rezultatus, kurie mums nustatė etaloną chemijos pramonėje Jungtinėje Karalystėje ir Europos Sąjungoje.

Kai kurie mūsų produktų pranašumai, palyginti su pagrindiniais konkurentais, yra šie:

   • Visi mūsų produktai yra ekologiški, be teršalų, galinčių paveikti mūsų aplinką ar pažeisti ozono sluoksnį. Mes naudojame tik medžiagas ir gamybos procesus, kurie atitinka reguliavimo institucijų nustatytus standartus. NANOGO yra įsipareigojęs saugoti aplinką, o mūsų produktai palaiko šį sprendimą.
   • Daugelis mūsų valiklių ir kvepalų turi malonius kvapus, pagamintus iš natūralių ingredientų, kurie padeda išsklaidyti ir pašalinti blogus kvapus bei suteikia malonų gaivų kvapą.
   • Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus už geriausią kainos ir kokybės santykį, o tai reiškia, kad jums nereikės naudoti didelių kiekių chemijos produktų, kad gautumėte puikius rezultatus.
   • Mes naudojame tik geriausias medžiagas ir tas, kurios nekelia rimto pavojaus mūsų vartotojų sveikatai, dėl šios priežasties mes gaminame gaminius, kuriuose nėra korozinių rūgščių, kurie gali rimtai pakenkti jūsų fiziniam vientisumui.
   • Mūsų gaminiuose nėra chloro galinčio sukelti alergines reakcijas. Mes stengiamės naudoti medžiagas, kurios nekelia pavojaus mūsų vartotojų sveikatai arba kurios gali sukelti rimtų problemų jų sveikatai.
   • Mes esame nanomedžiagų naudojimo pradininkai, nes savo novatoriškų gamybos būdų dėka mes sukūrėme aktyvias formules, kurios siūlo efektyvesnį ir ilgalaikį švaros efektą. Nanosidabras yra aktyvusis komponentas daugelyje mūsų gaminių. Ši nuostabi medžiaga suteikia valymo ir paviršiaus apsaugos savybes, kurios garantuoja geresnius rezultatus.
   • Viena iš pagrindinių mūsų naujovių yra paviršiaus hidrofobinė apsauga. Pažangios gamybos technologijos ir geriausių medžiagų bei ingredientų naudojimo dėka mes sukūrėme tokią apsaugos formą, kuri siūlo geresnius rezultatus. Keraminė danga yra vienas iš ryškiausių nanomedžiagų pranašumų. Dangos dėka paviršiai, ant kurių dengiami mūsų gaminiai, gali atstumti daugumą priemaišų, dėmių, teršalų ir kitų elementų, sukeliančių gedimą.
   • Danga suteikia hidrofobinių ir oleofobinių savybių, kurios atstumia skysčius ir aliejus, kurie gali sugadinti paviršių. Tuo pačiu būdu, tai žymiai palengvina valymo procesus, tai drastiškai sumažina laiką, reikalingą veiksmingam šių paviršių valymui.
   • Daugelis mūsų valymo priemonių yra malonių kvapų kurie yra pagaminti iš naturalių ingridientų, tai padeda išsklaidyti ir pašalinti blogus kvapus.

Naudojant aktyvius receptus garantuojama didesnė ingredientų koncentracija kubiniame centimetre, tokiu būdu gaminio efektyvumas tampa maksimalus, nereikia naudoti didžiulių jo kiekių. NANOGO galvoja apie savo vartotojus, todėl mes sukūrėme efektyvesnius produktus su geresniu naudojimo santykiu.

MŪSŲ TIKSLAS - PASIŪLYTI geriausius gaminius už geriausią kainą.

NANOGO supranta dideles pragyvenimo išlaidas ir kad valymo priemonių pirkimas dažnai būna sunkus sprendimas. Norėdami išspręsti šią problemą, mes sukurėme produktus, kurie siūlo puikius rezultatus, nedidindami pardavimo kainos. Galite sutaupyti nemažą pinigų sumą ir tuo pačiu pasiekti geriausius rezultatus, kuriuos jums gali pasiūlyti tik mūsų novatoriški produktai. Prisijunkite prie naujos tendencijos paviršiaus valymo ir dengimo pramonėje ir patys įsitikinkite, ką gali pasiūlyti geriausi produktai rinkoje.

Jūsų gerovė - mūsų prioritetas.