Apie mus

NANO GO,

tai plataus spektro, specializuotų gaminių asortimentą tiekiantis prekės ženklas, kurio produkcija yra pagrįsta nanotechnologijų pasiekimais, skirtais namų švarai, komercinių pastatų, viešųjų įstaigų, pramonės įmonių, automobilių ir kitos technikos priežiūrai ir valymui.

Kiekvienas nori gyventi švariuose, saugiuose ir sveikuose namuose. Todėl valymo ir kitų chemijos priemonių namams  pasirinkimas tampa rimta užduotimi. Tuo tarpu inovatyvios kompanijos ieško sprendimų kaip suderinti šiuolaikines gamybos technologijas ir sukurti efektyvius valymo, skalbimo, impregnavimo ir kitus produktus, kurie tausotų aplinką, būtų sukurti nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų, nekeltų alergijų ir neprisidėtų prie globalinės klimato kaitos. Atrodytų tai sudėtinga misija, tačiau įmanoma!
Būtent tokius tikslus išsikėlė ir vykdo kompanija

NANO GO, kurios produkcija yra pristatoma ir parduodama šio firminio tinklalapio el.parduotuvėje.

NANO GO Lietuva yra Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA narė.

Likochema

Įmonės veikloje laikomasis itin aukštų standartų, dirba geriausi savo srities specialistai, kuriami revoliuciniai sprendimai. Tai ką jūs turite žinoti apie įmonės veiklai keliamus standartus:

 • Įmonė dirba su vienais geriausių Europos chemijos mokslo inžinieriais. Siekiama nuolat priimti realius sprendimus, kaip sukurti geriausius produktus.
 • NANO GO produktų gamyboje naudojamos geriausios medžiagos ir įranga, kurie atitinka norminius standartus bei užtikrina, jog pirkėjus pasieks kokybiški produktai.
 • Atliekami moksliniai tyrimai, leidžiantys sukurti ir tobulinti novatoriškus produktus, efektyvias priemones, kurios būtų prieinamos plačiam ratui žmonių.
 • Išnaudojami nanotechnologijų privalumai, kuriami revoliuciniai produktai.
 • Užtikrinama, jog produktai yra pagaminti ekologiškai, be agresyvių cheminių medžiagų, teršalų, tokių kaip chloras ar rūgštys, kurie gali paveikti mūsų aplinką, gyvus organizmus ar pažeisti ozono sluoksnį.
 • Taikomi gamybos procesai, kurie suderina efektyvų darbą su aplinkos apsauga.

  NANO GO PRODUKTAI VALYMUI, IMPREGNAVIMUI IR KERAMINĖS DANGOS SKIRTOS NAMAMS, VIEŠOSIOMS ĮSTAIGOMS, PRAMONEI BEI AUTOMOBILIAMS.

  NANO GO – tai puikus rezultatas sunkaus darbo ir sukauptos patirties, įgytos per kelerius plėtros ir mokslinių tyrimų metus. Sukurta naujoviška formulė, pagrįsta aukščiausiu cheminių junginių kiekiu, teikiančiu efektyviausius rezultatus, kurie tapo etalonu chemijos pramonėje Jungtinėje Karalystėje ir Europos Sąjungoje.
  Keletas NANO GO produktų pranašumų palyginti su kitais produktais prieinamais rinkoje:

  Šarminiai arba neutralaus pH valikliai

  NANO GO valikliai, plovikliai yra šarminiai arba neutralaus pH, be agresyvių rūgščių, be chloro.

  Sudėtyje yra nanosidabro / nanosilver

  NANO GO yra nanomedžiagų naudojimo pradininkai. Novatoriškų gamybos būdų dėka sukurtos aktyvios formulės, kurios suteikia efektyvesnį ir ilgalaikį švaros efektą. Nanosidabras (nanosilver) yra aktyvusis komponentas daugelio gaminių sudėtyje. Ši nuostabi medžiaga garantuoja geresnius rezultatus valant bei siekiant apsaugoti valomus paviršius nuo bakterijų, virusų, grybelių.

  Ekologiški produktai

  Daugelis NANO GO produktų yra gaminami iš organinių medžiagų, be teršiančių, galinčių paveikti aplinką ar pažeisti ozono sluoksnį medžiagų. Naudojamos tik medžiagos ir gamybos procesai, kurie atitinka reguliavimo institucijų nustatytus standartus.
  NANO GO įsipareigoję saugoti aplinką, o produktai yra to įrodymas.

  Natūralūs kvapai

  Daugelis valiklių ir kvapiklių pasižymi maloniais kvapais, kurie yra pagaminti iš natūralių ingredientų. Valymo priemonės su natūraliais kvapais yra saugi ir efektyvi priemonė pašalinti nemalonius kvapus bei užtikrinti gaivų aromatą namuose.

  Sudėtyje nėra chloro

  NANO GO gaminiuose nėra chloro galinčio sukelti alergines reakcijas ar pakenkti naudotojams.

  Sudėtyje nėra rūgščių ir kitų kenksmingų medžiagų

  Gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Dėl to sudėtyje nėra korozinių rūgščių, kurios gali sukelti rimtą pavojų žmonių sveikatai.

  Hidrofobinė apsauga

  Viena iš pagrindinių NANO GO naujovių yra paviršiaus hidrofobinė apsauga (atstumianti vandenį ir purvą). Pažangios gamybos technologijos ir geriausių medžiagų bei ingredientų naudojimo dėka sukurta tokia apsaugos forma, kuri siūlo geresnius rezultatus. Keraminė danga yra vienas iš ryškiausių nanomedžiagų pranašumų. Dangos dėka paviršiai, gali atstumti daugumą priemaišų, dėmių, teršalų ir kitų nepageidaujamų elementų.
  Keraminė danga suteikia hidrofobinių ir oleofobinių savybių, kurios atstumia skysčius ir aliejus, kurie gali sugadinti paviršių. Tuo pačiu būdu, tai žymiai palengvina valymo procesus, žymiai sumažina laiką, reikalingą veiksmingam šių paviršių valymui.

  Kainos ir kokybės santykis

  NANO GO produkcija – tai aukštos kokybės ir geros kainos santykis. Jums nereikia daug ir brangių priemonių, jog pasiektumėte norimo rezultato. Naudojant aktyvius receptus garantuojama didesnė ingredientų koncentracija kubiniame centimetre, tokiu būdu gaminio efektyvumas tampa maksimalus, nereikia naudoti didžiulių produktų kiekių. NANO GO galvoja apie savo vartotojus, todėl kuriami efektyvesni produktai su geresniu naudojimo santykiu.

  NANO GO TIKSLAS – PASIŪLYTI geriausius gaminius už geriausią kainą!

  Natūralu norėti gyventi švariuose namuose, nevalant kasdien ir neišleidžiant begalės pinigų skirtingiems produktams. NANO GO supranta šiuos norus, todėl nuolat tobulina, ieško naujoviškų formulių, sprendimų ir medžiagų, kurios leistų pasiekti rezultatą už minimalią kainą. Išbandykite NANO GO produktus valymui, impregnavimui, keramikines dangas, automobilio priežiūros priemones ir kitus produktus bei įsitikinkite, ką reiškia naudoti vienus geriausių produktų rinkoje.

  Jūsų gerovė – mūsų prioritetas.